Hakkımızda

Batı Pencere ve Kapı Sistemleri, İstanbul Avcılar’da konumlandırılmış Operasyon ve Yönetim merkezinden her gün İstanbul’un tamamında hizmet veren İlk ve Tek Pvc Pencere firmasıdır. Eğitimli ve Deneyimli personelleri ile Pimapen, Fıratpen, Rehau gibi markaları dinamik bir organizasyonla sizlere sunan firmamız, Dünya çapındaki çalışma sistemi ile %100 müşteri memnuniyeti prensibi ile çalışarak bugün başta İstanbul, Marmara Bölgesi ve Tüm Türkiye’de binlerce memnun müşteriye ulaşmıştır.

Bu dinamik ve dünya çapındaki çalışma sistemi ile Pimapen Tamiri Pvc Pencere Bakım Onarım Hizmetlerini de bünyesinde faaliyete alan Batı Pencere ve Kapı Sistemleri, sektörde bu anlamda bir çok ilki gerçekleştirmiştir. Yalnızca Pvc Pencere Servis-Bakım ve Onarım operasyonlarında uzmanlaştırılan ve eğitilen personelleri ile Pimapen Tamiri, Batı Pencere ve Kapı Sistemlerinin ülkemizde oluşturduğu İlk ve Tek birimdir.

Alman Roto-Frank, Hoppe, Hautau, Würth, Henkel ve Soudal gibi Dünya devi çözüm ortakları ile hizmet veren Pimapen Tamiri ekibi, Dünya genelinde uzmanlaşmış markaların ürünlerini kullanarak hizmet sağlar. Dünya genelindeki pvc pencere teknolojisi gelişmelerini yakından takip ederek sizlere sunan Pimapen Tamiri, bir çok hizmeti sizlere Avrupa ve Amerika ile aynı anda sunar.

İstanbul ve Türkiye genelinde Pvc Pencere denince ilk karşınıza çıkan, en kolay ulaşılabilen ve yine İstanbul genelinde yaptığı uygulamalarla adından söz ettiren Batı Pencere ve Kapı Sistemlerinin bir hizmeti olan Pimapen Tamiri Pvc Pencere Bakım Onarım Hizmetleri, binlerce başarılı proje ve binlerce memnun müşterisi ile hizmetinizde olmaya devam edecektir.

Pimapen Tamiri Pvc Bakım Onarım Birimi
Batı Pencere ve Kapı Sistemleri San. Tic.

Çözüm Ortaklarımız